פסיכומטרי IQ

פסיכומטרי IQ

לימודים בסניפים ברחבי הארץ!

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל: פסיכומטרי – רקע כללי

בחינת הפסיכומטרי, מקבילתה של בחינת הSAT האמריקנית בישראל היא למעשה כלי חשוב ידי המוסדות השונים להשכלה גבוהה אשר בוררים את המתאימים ביותר מבין שלל המועמדים למחלקות והחטיבות השונות.

מרכז הבחינות הארצי אשר אחראי על חיבור ובדיקת הבחינה החל בפרסומה בשלהי שנות השמונים, מדובר בבחינה בת שלושה חלקים: חלק כמותי, חלק מילולי וחלק שפה זרה. לכל אחד מהחלקים אחוז יחסי בציון הכולל אשר בסופו של דבר נותן מדד מסוג כלשהו לגבי יכולותיו של המועמד בתחומים השונים.

מדי מספר שנים עולות ביקורות שונות כנגד הבחינה, עם זאת כרגע מדובר במדד האיכותי והנוח ביותר ועל כן הבחינה וכל מה שמגיע איתה נשאר.

מכוני הכנה ובתי ספר

בעקבות הצורך של מועמדים רבים להצליח ולהגיע לתוצאה גבוהה בבחינה על מנת להתקבל ללימודים בהם חשקו קמו מכוני הכנה ובתי ספר רבים אשר עוסקים בהכנה לבחינת הפסיכומטרי. במסגרת הכנה זו מתכוננים המומעדים בעזרתם של מדריכים בעלי ידע וניסיון בבחינה ובנושאיה השונים.

בין מכוני ההכנה הפופולריים ביותר בארץ ניתן למנות את מכון highQ אשר מגיש אלפי תלמידים מדי שנה לבחינה הגורלית. להיי קיו סגל הדרכה איכותי בכל מוטיבציה גבוהה להצלחה, כמוכן, בהיי קיו הסטודנטים מקבלים חומר תרגול והכנה איכותי אשר מהווה סימולציה נהדרת לבחינה עצמה.

  • קורסי ההכנה נמשכים בין שלושה לארבעה חודשים בהתאם למתכונת הלימודים.
מלאו פרטים ונציגי פסיכומטרי IQ יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
פסיכומטרי IQ
שם מלא:
טלפון:


פסיכומטרי IQ
ימים פתוחים