תואר ראשון בעיצוב

תואר ראשון בעיצוב נחשב לאחד התארים הנחשקים ביותר שכן מאפשר לבחור באחד מתוך שפע של תחומי עיצוב שונים ומוצע במגוון רחב מאד של מכללות ובתי ספר לעיצוב. תואר זה מתאים לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום יצירתי ומיוחד מאד, ולרכוש את כל הכלים הנדרשים לו לשם כך.

תואר ראשון בעיצוב מאפשר גם ליהנות מתואר אקדמי לכל דבר ובמידה ומעוניינים להרחיב עוד יותר את הידע, ישנה אפשרות גם להמשיך ללימודים לתואר שני בעיצוב.

מידע כללי

לימודי תואר ראשון בעיצוב מוצעים על ידי לא מעט מכללות ובתי ספר לעיצוב, הנחשבים לבין המובילים בתחומם. תואר ראשון בעיצוב יכול לשלב בין כמה תחומי עיצוב או אמנות שונים או להתמקד בתחום ספציפי אחד. הוא יכול להיות תואר בעיצוב פנים, עיצוב גרפי, עיצוב תעשייתי, עיצוב אופנה, עיצוב תכשיטים ועוד.

זהו תואר מעשי מאד, אך בו זמנית גם חושף את הסטודנטים למגוון רחב מאד של נושאים עיוניים מרתקים במיוחד הקשורים בעולם הכל כך מרהיב הזה.

תוכניות הלימוד השונות

מסלולי הלימוד, המוצעים במסגרת לימודי תואר ראשון בעיצוב, נקבעים בהתאם לתחום הלימודי הנבחר. באופן כללי ישנה אפשרות, כאמור, לבחור במסלול של תואר ראשון, אך קיימות אפשרויות נוספות, כמו לימודי תעודה, לימודי העשרה וגם לימודי הנדסאים. במסגרת הלימודים לתואר ראשון בעיצוב, המעניקים תואר B.Design, מתמקדים בתחום עיצוב מסוים ולומדים את כל הקורסים הרלוונטיים לגביו.

מטרתם המרכזית של לימודים אלה היא להכשיר מעצבים לעסוק בתחום באופן המקצועי ביותר ולרכוש ידע נרחב, שיאפשר להם להתפתח בתחום. במקביל מציעים הלימודים גם לא מעט התנסויות וסדנאות רבות, בין אם במסגרות גדולות או דווקא מצומצמות יותר, שהן הזדמנות לרכוש את הניסיון הנדרש לצורך עבודה בתחום.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי מסלול לימודי תואר ראשון בעיצוב זה יכולים להשתלב במגוון רחב מאד של מסגרות. הם יכולים לעבוד במשרדי עיצוב או פרסום, הם יכולים לעבוד בתחום באופן עצמאי וליצור בעצמם שפע של מוצרים שונים.

תנאי הקבלה

כדי להתקבל ללימודי עיצוב לתואר ראשון נדרשת בגרות מלאה וציוני בחינה פסיכומטרית. תנאי הקבלה משתנים בין מוסד למוסד, אולם בדרך כלל כוללים הצגת תיק עבודות, מבחן מעשי וגם ראיון קבלה אישי.

היכן מוצעים הלימודים

לימודי תואר ראשון בעיצוב מוצעים על ידי מגוון רחב מאד של בתי ספר ומכללות לאמנות ועיצוב. אפשר למצוא אותם במקומות הבאים: מכללת ביטוי לעיצוב ואמנות שברמת גן, המרכז האקדמי ויצו חיפה, בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים, מכללת תלתן, מכללת אמונה ללימודי אמנות ועיצוב, המכללה האקדמית עמק יזרעאל, בצלאל האקדמיה לאמנות ועיצוב ועוד מגוון של מכללות נוספות.

כל אחת מהן חושפת את הסטודנטים לתחומי עיצוב שונים ומאפשרת להם לקבל את הכלים החשובים ביותר כדי לעסוק בתחום העיצוב הנבחר בתחום תקופת הלימודים.

מוסדות לימוד לתואר ראשון בעיצוב
סמן/י מוסדות ליצירת קשר ומלא/י את הטופס.
ניתן לסמן יותר ממוסד לימודים אחד עבור קורסים - ולקבל הצעה מכל המוסדות המסומנים!

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:

בחר מוסד
המרכז האקדמי ויצו חיפה

לימודי עיצוב וחינוך לתואר ראשון בחיפה


כתובת: חיפה
בחר מוסד
מכללת אמונה

המכללה האקדמית לאומנויות וחינוך, הלימודים מיועדים לבנות בלבד


כתובת: ירושלים
בחר מוסד
מכון אבני

המכון לאמנות ועיצוב המוביל בתל אביב


כתובת: תל אביב
בחר מוסד
תילתן

המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית (גרפיקה ממוחשבת)


כתובת: אזור חיפה והסביבה
מלאו פרטים ונציגי המוסדות המסומנים יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


רוצה עזרה בבחירת
מוסד הלימודים?
שם מלא:
טלפון:

ימים פתוחים