שערי משפט

שערי משפט

לימודים בהוד השרון

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:אקדמיית "שערי משפט" נוסדה בשנת 1995 בידי קבוצת מומחים בתחומי הכלכלה, המשפט והחינוך – מתוך חזון לספק מערכת חינוכית איכותית ללימודים אקדמאיים בנושאי פעילותם. האקדמיה קיבלה הרשאה להעניק רישיון עריכת דין ותארים לבוגריה, בכפוף לעמידתם בדרישות הסף האקדמיות ועמידה בבחינות ההסמכה הרלוונטיות למקצועם. הפקולטות הראשיות של "שערי משפט" מוסמכות להעניק תארים אקדמיים ומתגאות באחוזי מעבר גבוהים למדי (מהגבוהים בארץ). היעד של "שערי משפט" הוא להסמיך אנשי מקצוע מקצועיים ומוסריים, המהווים מצד אחד מומחים בתחומיהם ומאידך – בעלי יושר, סבלנות ואינטגריטי.

לימודים בהוד השרון

הלימודים בהוד השרון מתאפיינים בקרבה פיזית לגוש דן והימצאות באזור פופולרי ועסוק. הקרבה לעסקים ומשרדים מקל על הכניסה לתעשיה עצמה – פיתוח קשרים אישיים וחשיפה לשווקים השונים בהם הבוגרים יפעלו לאחר סיום לימודיהם.

תואר ראשון במשפטים

 

תחום המשפט כיום עוסק באתגרים חדשים – ביטוח, חוקה, מיסים, משפחה, חוזים ועוד, בנוסף לתחומים ה"קלאסיים" דוגמת משפט פלילי. לימודי משפטים פותחים כיום מגוון דלתות בתחומי החוק בכלל, אך גם בעולם העסקים והניהול, החינוך, הפוליטיקה ותחומים רבים נוספים. היתרון הבולט של "שערי משפט" מבחינת לימודי המשפטים הוא הדגש על התעסוקה המעשית – כלומר, לא מדובר רק בלימוד ושינון עיוניים אלא התנסות פרקטית בתחומי המשפט.

לימודי משפטים ב"שערי משפט" נהנים ממספר יתרונות בולטים. ראשית, בתחילת הלימודים מועבר מבוא למחקר המשפטי בכיתות קטנות – תוך מתן יחס אישי לכל סטודנט והנחלת כלים מעשיים להתמודדות עם הלימודים עצמם בצורה מיטבית. מתחילת שנת הלימודים השניה, תלמידי הפקולטה יכולים לבחור מסלול התמחות ולהתמקצע בו: משפט אזרחי ומסחרי, דיני נזיקין, משפחה וירושה, פלילי, דיני עבודה וביטוח, משפט חוקתי, ממשל וזכויות אדם. במהלך הלימודים, הסטודנטים יבצעו מגוון סימולציות שמטרתן להכין את עורך הדין להופעה בבית הדין – תוך דימוי ניהול תהליכי חקירה. בכל שנה, נבחרים כ-50 סטודנטים מצטיינים לכיתת מצויינות המזכה אותם בנקודות אקדמיות ומפגשים מקצועיים עם דמויות מפתח בשוק. בנוסף לכל האמור, “שערי משפט" מפעילה קליניקות משפטיות שנועדו לסייע משפטית לאוכלוסיות מעוטות יכולת, משפחות שכולות ונכי צה"ל, נשים וילדים ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים הם ציון בגרות משוקלל של 90 ומעלה, אנגלית ברמת 4 יח"ל עם ציון של 70 ומעלה ועמידה במבחן התאמה (בעלי פסיכומטרי מעל 580 פטורים ממבחן התאמה). חוסר עמידה בתנאי הקבלה ידרוש מעבר ראיון אישי ומבחן התאמה בפני וועדת קבלה. בעלי תואר אקדמי קיים או תעודה מקבילה מחו"ל מהווים עמידה בתנאי הקבלה גם כן.

שערי משפט מציעה מכינה קדם אקדמית לכל הדורש – במטרה להעלות את הנתונים האישיים לפני תחילת הלימודים האקדמיים.

 

תואר ראשון בחשבונאות

 

לימודי חשבונאות מהווים לימודים מבוקשים, שכן הם מהווים דלת למגוון תפקידים בתחומים הפיננסיים, בתחומי הניהול והעסקים. בוגרי המסלול מצויים בתפקידים בכל רחבי הארץ: רואי חשבון, אנליסטים, מנהלי כספים, סמנכ"לים ואף מנכ"לים. תחום זה – שבאופן טבעי מבוסס על לימוד עיוני רב – מועשר במסגרת שערי משפט בהתנסויות מעשיות רבות. עובדה זו מסייעת לחומר "להיקלט" דרך עשיה ולא רק שינון. תכנית הלימודים כוללת נושאים רבים המשיקים לחשבונאות עצמה – דוגמת יזמות, ניהול, מיסים, חוקים ודינים ועוד. כל אלו נותנים לבוגרי הקורס יתרון מעשי על פני חבריהם הלומדים במסגרות אחרות.

השלמת המטלות הלימודיות במלואן מעניקה פטור מרוב הבחינות של מועצת רואי החשבון. מי שמעוניין, יכול להמשיך לשנת לימודים נוספת ולקבל את התואר "רואה חשבון".

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לתואר כוללים תעודת בגרות עם ציון משוקלל של 90 ומעלה (או תעודה שקולה), ציון מתמטיקה ואנגלית ברמה של ארבע יחידות עם ממוצע של 70 ומעלה וציון מינימלי של 85 במבחן אמי"ר (למי שצריך).

 

תואר שני במשפט עברי

 

המשפט העברי הינו מקצוע חשוב עבור כל משפטן תושב ישראל, שכן הוא מתמקד בהלכה מתוך נקודת מבט משפטית – ומהווה את נקודת החפיפה בין המסורת לבין נהלי המשפט. מערכת החוק מהמשפט מבוססת על עקרונות המסורת היהודית בשילוב הדמוקרטיה העכשווית ולכן מדובר בתכנים שהם רלוונטיים במיוחד לבעלי תואר ראשון במשפטים – אך לא רק: גם בעלי תארים ראשונים אחרים עשויים לגלות עניין בלימוד התכנים המועברים במסגרת מסלול זה.

הדין העברי קיים בשיח היומיומי וניתן להיתקל בו בתדירות הולכת וגדלה, שכן דגשיו רלוונטיים לאקטואליה של ימינו. הפקולטה נועדה להגדיל את כמות האנשים בעלי הכלים לבטא בצורה ראויה את עמדותיהם בהקשר זה ולעצב את הדורות הבאים של הפסיקה היהודית בפרט ודמותה של המדינה בכלל.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה החשוב ביותר לקבלה למסלול זה הינו תואר ראשון ממוסד מוכר בארץ או בחו"ל עם ציון ממוצע של 80 לפחות. קיימות ועדות קבלה שיכולות להעניק הטבות ופטורים שונים ומומלץ ליצור קשר כדי לבחון כל מקרה לגופו.

מלאו פרטים ונציגי שערי משפט יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
שערי משפט
שם מלא:
טלפון:


שערי משפט
ימים פתוחים