מכללת רמת-גן

מכללת רמת-גן

לימודים ברמת גן

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:מכללת רמת גן הינה מכללה ותיקה ומוכרת בנוף הישראלי – אלפי סטודנטים מדי שנה פוקדים את קמפוס המכללה ונהנים מרמת הלימודים הגבוהה ביותר, שילוב יעיל של עבודה ולימודים, הווי ואווירה נעימה וציוד חדיש (מעבדות, מחשבים, ספריות ועוד).

מכללת רמת גן נוסדה בשנת 1990 על מנת להעניק פתרון יעיל עבור סטודנטים שיש להם קושי כזה או אחר בעצם ההרשמה לתואר. שיתוף הפעולה עם האוניברסיטה הפתוחה וגישתה הכללית מאפשר מתן פתרונות לימודיים לבעלי עבודה, כאלה שאינם עומדים בדרישות הסף לאוניברסיטאות, בעלי יכולת כלכלית מוגבלת ועוד. בכך, מכללת רמת גן מביאה את התואר הנכסף לכל מי שמעוניין בו.

מכללת רמת גן – לימודים לתואר ראשון

תואר ראשון במכללת רמת גן: מכללת רמת גן הינה קמפוס ותיק ללימודים לתואר ראשון. עקב שיתוף הפעולה הפורה עם האוניברסיטה הפתוחה, הגישה של מכללת רמת גן היא גישה גמישה – הסטודנט בוחר בעצמו את מידת ההשקעה שיכול להקדיש ללימודיו תוך התחשבות בעבודתו, שירותו הצבאי ועוד – ונהנה גם מרמת הלימוד הגבוהה של האוניברסיטה הפתוחה וגם מתנאי הקמפוס של המכללה. בפועל, רבים מסיימים את לימודיהם תוך 3-4 שנים, עם אווירה נינוחה יותר ויכולת לשלב את הלימודים בחיים הרגילים ללא פגיעה משמעותית.

מכיוון שניתן להרכיב מסלול לימודי, קיימים לא פחות מ-63 שילובים אפשריים שסיומם בתואר ראשון – הסטודנט יכול לבחור מתוך קורסים שמעניינים אותו ועונים על הדרישות האקדמיות וללמוד אותם להנאתו. אי אפשר לבחור כל קורס במידה ומעוניינים בתואר מכיוון שיש דרישות אקדמיות מקדימות, אך המבחר עשיר יותר מכל אוניברסיטה ומכללה אחרת.

לימודי תואר שני במכללת רמת גן

תואר שני במכללת רמת גן: מכללת רמת גן מציעה מסלול מוסמך (MBA) במנהל עסקים לפי דרישות אוניברסיטת Heriott Watt הנודעת. לפיכך, מי שנרשם ללימודי תואר שני במנהל עסקים לומד את התואר תוך התמקדות בדרישות הבינלאומיות שיאפשרו לסטודנט להשתלב בשווקים בינלאומיים.

מדובר במסלול שזכה לשבחים וביקורות אוהדות, וכיום המסלול לתואר שני נחשב לאחד המסלולים המובילים בעולם בלימודי מנהל עסקים.

יחידת לימודי תעודה (חוץ אקדמיים)

לא מדובר רק בתארים במכללת רמת גן, אלא גם בקורסים מקצועיים ומרכזי לימוד הכוללים מגוון רחב של קורסים המאוגדים במרכזי לימוד ובתי ספר מקצועים. כעשרת אלפים תלמידים מדי שנה פוקדים את הקורסים המקצועיים וזוכים ליחס מקצועי ותכנים מובילים בכל אחד מהקורסים השונים.

הקורסים מועברים במרכזים הבאים:

 • מרכז לימודי מקצועות חשבונאות
 • מרכז לימודי מקצועות ניהול
 • מרכז לימודי מקצועות נדל"ן
 • מרכז לימודי מקצועות שוק ההון והפנסיה
 • מרכז לימודי מקצועות המחשב
 • מרכז לימודי מקצועות תיירות
 • מרכז לימודי מקצועות מזכירות
 • מרכז לימודי מקצועות היין – Wine Academy
 • ביה"ס למקצועות התקשורת
 • גרפולוגיה – תאוריה ויישום
 • מרכז לימודי פסיכותרפיה גופנית

מכללת רמת גן – תנאי קבלה

כמקובל בקורסים של האוניברסיטה הפתוחה, הגישה לתואר ראשון פתוחה לכולם – לא קיימות דרישות סף מיוחדות ולכן כל מי שמעוניין בתואר אקדמי יכול להשיג אותו. ישנם מסלולים ספציפיים הדורשים תעודת בגרות כתנאי מקדים.

הרישום ללימודי תואר שני מחייבים הימצאותו של תואר ראשון רלוונטי ועמידה בתנאי סף מקדימים, על מנת לשמור על רמה אקדמית גבוהה.

במסגרת הקורסים המקצועיים, ייתכנו דרישות סף כתלות בקורס הספציפי – ולכן מומלץ ליצור קשר טרם ההרשמה ולברר אודות הקורס הספציפי.

מלאו פרטים ונציגי מכללת רמת-גן יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
מכללת רמת-גן
שם מלא:
טלפון:


מכללת רמת-גן
ימים פתוחים