מכללת קיי

מכללת קיי

לימודים בבאר שבע

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:בעוד שעיר הבירה של הנגב, באר שבע, מזוהה עם אוניברסיטת בן גוריון, בעיר קיימים עוד מוסדות להשכלה גבוהה טובים ביותר וביניהם מכללת קיי בבאר שבע.

מכללת קיי מציעה לסטודנטים שלה מספר מסלולים לתואר ראשון ושני בהוראה, הסבת אקדמאים להוראה, קורסי השתלמויות רבות ומכינה לבחינות הבגרות.

מכללת קיי ידועה בין המכללות המובילות לתחום הכשרת מורים בישראל. מכללת קיי שמה לה למטרה להיות מוסד אקדמי מחויב להכשרה איכותית ומקיפה להוראה תוך כדי שימת דגש על מצויינות אקדמית ושילוב עם יחס אישי לכלל הסטודנטים שלומדים בה וקיום פעילות עשירה למען הקהילה.

לימודי הוראה לתואר ראשון ושני

לימודי ההוראה במכללת קיי מתחלקים לשמונה תכניות הכשרה: גנים עד גיל 6, בתי ספר עד כיתה ו', גנים במגזר הבדואי, בית ספר עד כיתה ו' במגזר הבדואי, תכנית הכשרה לבית ספר על יסודי כיתות ז' עד י', תכנית הכשרה לחינוך מיוחד, תכנית הכשרה לאומנות ותכנית הכשרה לחינוך גופני.

במסגרת תכניות ההכשרה הללו התמחויות ההכשרה הן רבות החל מחינוך בלתי פורמלי, לשון עברית, מקרא, אנגלית, מתמטיקה ועוד. מבין התוכניות הרבות שמציעה מכללת קיי היא גם מציעה מסלולים לתואר שני בייעוץ חינוכי, תואר שני בלמידה והוראה ותואר שני בחינוך גופני וספורט.

תכנית הסבה לאקדמאים

מלבד התוכניות ללימודי הוראה במסגרת תואר ראשון מציעה מכללת קיי תכנית להסבת אקדמאים- תכנית שמאפשרת לבעלי תואר ראשון בתחום כלשהוא ללמוד לימודי תעודת הוראה בדרכם להפוך למורים. תוכנית זו מציעה מסלולי הכשרות של הוראה בגנים, בתי ספר יסודיים, בתי ספר על יסודיים וחינוך מיוחד וכמו כן קיימות שתי תכניות הכשרה נוספות מיוחדות, אחת בהוראת החינוך הגופני ושנייה בהוראת האומנות.

תכניות למצטיינים

מכללת קיי מציעה תכנית למצטיינים שמטרתה היא להכשיר מורים בעלי יכולות למידה גבוהות. תנאי הקבלה לתוכנית הוא ציון משוקלל בין פסיכומטרי לציוני הבגרות וראיון אישי. לאחר קבלה לתכנית הזו מקבל הסטודנט פטור מתשלום שכר לימוד במהלך כל בתואר ומלגת קיום ממשרד החינוך. בתמורה יצטרך הסטודנט להשלים שנת סטאג' אחת בהוראה לאחר שסיים את כל חובותיו של תואר הראשון.

בתוכנית זו לומדים הסטודנטים דרכי הוראה מיוחדות, שיעורים בנושאים ייחודים, סיורים ועוד פעילויות שיטפחו אותם בדרך להיות חלק מההובלה במערכת החינוך.

בית הספר להתפתחות מקצועית של עובדי הוראה

לאחר שמורה מתחיל "הצטייד" בתואר ראשון ושני של מכללת קיי, אין זה הסוף. מכללת קיי רואה את עצמה אחראית להמשך דרכו והתפתחותו המקצועית של אותו מורה ולכן פתחה את בית הספר להתפתחות מקצועית של עובדי הוראה. ההשתלמויות בבית הספר הזה מיועדים לעובדי הוראה ותומכי הוראה: מורים, מנהלים, גננות, מפקחים, סייעות גננות, מטפלות במעונות, מדריכי קידום נוער ועוד.

ההשתלמויות שמועברות במסגרת בית בספר מותאמות ומעודכנות לפי ההתרחשויות בזירת החינוך בישראל ולפי המטרה והחזון להכשיר ולפתח עובדי חינוך מיומנים, מקצועיים ומובילים בתחומי החינוך.

מכינה קדם אקדמאית לבגרויות

לפני שמתחילים במלאכת רכישת ההשכלה האקדמאית צריך להצטייד בנתוני קבלה והן ציוני הבגרויות. המכינה לבגרויות של מכללת קיי מציעה לשפר או להשלים לימודים במקצועות ההבעה העברית, אזרחות, תנ"ך, ספרות, היסטוריה, אנגלית ומתמטיקה.

המכינה מעניקה מלגות שכר לימוד ומלגות קיום לזכאים לכך על פני הקריטריונים של משרד החינוך ומשרד הביטחון. חלק חשוב מאוד מהמכינה של מכללת קיי הוא משרד הייעוץ שבו ניתן להיעזר על מנת להחליט על המקצועות שאותם יש להשלים או לשפר בשביל להתקבל ללימודים האקדמאיים המבוקשים על ידי אותו הסטודנט. המכינה נפתחת פעמיים בשנה, בספטמבר ובפברואר.

למי מתאים ללמוד במכללת קיי

כיום קיימות הרבה התפתחויות בתחום החינוך שמורכב בעצמו מהרבה נושאים חיים ומתעדכנים תדירות. ההחלטה ללכת להיות איש חינוך היא החלטה מלאת שליחות וברת השפעה על כל התלמידים שיפגוש המורה במהלך דרכו. עיצוב אישיות וחינוך של אותם תלמידים לבסוף גם תסייע רבות לפני החברה העתידית של מדינת ישראל.

החשיבות של אנשים ההולכים ורוכשים תארים מתקדמים בחינוך היא גם מבחינת היבט מחקרי. קיימים עוד הרבה תופעות ואוכלוסיות שצריך לחקור ושיטות חינוך חדשות שיש לגלות ולהמציא.
האנשים שרוצים ומאמינים שחשוב להיות חלק מההנהגה של מחר עושים זאת על ידי הצטרפות למערכת החינוך. מכללת קיי הוא השביל ללכת את המסע המיוחד של עיסוק בהוראה וחינוך כיון שהיא מציעה מגוון מסלולים להתמחויות בחינוך בתואר הראשון והשני ולאחר מכן בחלק המעשי של שלב העבודה.

מלאו פרטים ונציגי מכללת קיי יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
מכללת קיי
שם מלא:
טלפון:


מכללת קיי
ימים פתוחים