מכללת קיי באר שבע

מכללת קיי באר שבע

לימודים בבאר שבע

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:מהי תכנית שח"ף של המכללה

מטרתה של תכנית שח"ף של מכללת קיי היא לשמש פלטפורמה עבור המעוניינים לעבור הסבת מקצוע לתחום ההוראה. בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה גוברת של אנשי מקצוע ממגוון תחומים המגיעים למסקנה כי מיצו את תחום תעסוקתם והם מעוניינים לעבור לעסוק בהוראה. הסיבה לכך יכולה להיות נעוצה בתחושת השליחות המתלווה לעיתים קרובות לעיסוק בהוראה, או בגלל שמדובר במשרה הנחשבת לנוחה יותר מבחינת לוח הזמנים, החופשות והתנאים הנלווים.

עבור רבים המגיעים מתחום ההיי-טק התובעני, העבודה בהוראה נראית כפתרון העונה על מספר צרכים: גם היכולת להשפיע על דור העתיד על ידי תרומה להכשרתו המדעית וגם היכולת לעבוד במשרה שאינה תובענית מבחינת כמות השעות והזמינות התמידית כמו משרות ההיי-טק.

תכנית הלימודים שמציעה מכללת קיי מיועדת לענות על צרכים המותאמים למספר קהלי יעד המעוניינים בהסבה כגון זו ולכן מציעה מספר מסלולי לימוד. מסלולים אלו נבדלים ביניהם מבחינת תחום הלימודים אליו הם מכשירים את המשתתף: תכנית לפעילות גופנית, להוראת המדעים, הוראת האמנות וכיוצא באלו. כמו כן, ניתן לבחור מסלול המוגדר מבחינת טווח גילאי התלמידים איתם הוא מכשיר להתמודד: הוראת גני הילדים, גילאי בית הספר היסודי, העל יסודי ואחרים.

תנאי קבלה לתכנית

מועמדים המבקשים להרשם לתכנית צריכים להשתייך לאחת מהקטגוריות הבאות: בוגרי תואר ראשון לכל הפחות מטעם מוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, סטודנטים במכללת קיי אשר השלימו את רוב תקופת ההכשרה האקדמית במסגרת התכנית אליה הם שייכים או מורים בפועל אשר אינם בעלי תעודת הוראה.

ממוצע הציונים של המועמדים צריך להיות מעל 75 (יוצאי דופן בעניין זה הם בוגרי תארים מתחום המדעים המדוייקים אשר יכולים להציג ממוצע מעל 70). כמו כן, על כל המועמדים לעבור ראיון אישי.

מלאו פרטים ונציגי מכללת קיי באר שבע יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
מכללת קיי באר שבע
שם מלא:
טלפון:


מכללת קיי באר שבע
ימים פתוחים