מכללת צפת

מכללת צפת

לימודים בצפת

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:המכללה האקדמית צפת ממוקמת בעיר היפה אשר נחשבת לבירת הגליל – צפת. במכללה זו ישנו שילוב של כמה אלמנטים חשובים : אקדמיה, מסורת, קבלה, יופי ואווירה ייחודית וקסומה. במכללת צפת לומדים אלפי סטודנטים בעלי מטרה משותפת, רכישת תואר אקדמי מוכר. המכללה פועלת בצפת מעל לשלושים שנה, תחת חסותה של האוניברסיטה הגדולה והמוכרת – אוניברסיטת בר אילן.

בשנים האחרונות התפתחה מאוד המכללה בצפת ובעקבות כך אישרה המועצה להשכלה גבוהה פתיחת מסלולי לימוד עצמאיים לתארים שונים, כגון: משפטים, עבודה סוציאלית, מדעי ההתנהגות, סיעוד, ספרות עברית, אמנות ומוזיקה, פיזיותרפיה, מערכת מידע קהילתיות ועוד.

מעבר ללימודי תואר ראשון, מתקיים במכללת צפת גם לימודים במכינות הקדם אקדמיות. הלימודים במכינה מיועדים לתלמידים ללא בגרות מלאה, או תלמידים אשר מעוניינים לשפר את ציוני הבגרות על מנת שיוכלו להתקבל ללימודים אקדמיים בעתיד.

במכללת צפת עושים מאמצים רבים בכדי ליצור שילוב נעים בין לימודים ואווירה ייחודית. מעבר לאווירה ולתחושת החיוביות שמעופפת באוויר, המכללה מציעה מרצים מן השורה הראשונה במחלקות הלימוד השונות. כמו כן, הסטודנטים במכללת צפת נהנים מכיתות לימוד חדשנית, מרווחות ומותאמות ללימוד. המעבדות מחקר במכללה מאובזרות בכל הציוד הטכנולוגי המתקדם ומציעות תנאי עבודה ומחקר מושלמים.

תנאי קבלה – מכללת צפת :

מועמדים ללימודים במכללת צפת חייבים להגיש את הפנייה לקמפוס בר אילן ברמת גן. בהמשך יערכו ישיבות קבלה ובמהלכן תתקבל ההחלטה בנוגע לקבלתו של המועמד ללימודים. על מנת להתקבל ללימודי תואר ראשון רב תחומי המועמד חייב להציג תעודת בגרות מלאה, עם ציון ממוצע מעל ל-82. במקרים בהם ציון הממוצע נמוך יותר, יוכל המועמד לגשת לבחינה הפסיכומטרית ולהוציא ציון של 500 לפחות.

מועמדים מעל גיל 30, ללא תעודת בגרות ראשיים להתקבל ללימודים אקדמיים לאחר תקופת לימודים במכינה הקדם האקדמית. סיום בהצלחה של המכינה ישמש כסף מעבר הולם, ללא צורך בבחינה הפסיכומטרית או בתעודת בגרות. פרק הזמן במהלכו לומדים התלמידים במכינת 30 פלוס הוא כארבעה חודשים, כשהלימודים אורכים בין יום ליומיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים

. מקצועות הלימוד בהם יתמקדו התלמידים הם : אוריינות אקדמית, יסודות המשטר, סטטיסטיקה, אנגלית, מחשבת ישראל.

מסלולי לימוד ותארים – מכללת צפת :

מסלולי הלימוד במכללת צפת הנם רבים ומגוונים. ניתן ללמוד במסלולים מטעם המכללה האקדמית צפת או להשתלב במסלולי לימוד מטעם אוניברסיטת בר אילן. במסגרת הלימודים של המכללה האקדמית צפת ניתן ללמוד את התחומים הבאים : סיעוד, מדעי ההתנהגות, עבודה סוציאלית, מיסטיקה ורוחניות, משפטים, ספרות אמנות ומוזיקה, מערכות מידע קהילתיות, מדעי המעברה הרפואית או תואר רב תחומי.

במידה והנכם מעוניינים ללמוד במסלולים של אוניברסיטת בר אילן האפשרויות שעומדות לפניכם מצומצמות יותר, והן : תואר רב תחומי, תוכנית מיוחדת רב תחומית או לימודי תעודה בפסיכותרפיה.

מכללת צפת מפעילה מדי שבוע קבוצות ייעוץ ומאפשרת למועמדים להגיע לימים פתוחים כשבמהלכם המועמדים יקבלו מידע מפורט לגבי כל מסלול לימודים. כמו כן, ניתן לקבוע פגישת ייעוץ אישית עם יועצת לימודים מקצועית מטעם המכללה. הפגישה תתקיים במשרדי הייעוץ במכללה, בעיר צפת שבצפון הארץ.

מידע נוסף על מכללת צפת :

אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים בקשר למכללה ולתנאי המחייה באזור, שכר לימוד, דרישות או מלגות ניתן ליצור קשר טלפוני עם משרדי ההרשמה של המכללה דרך הטופס המצורף בעמוד. אופציה נוספת היא לגלוש ברשת האינטרנט ולברר פרטים והמלצות לגבי המכללה ולהתייעץ עם סטודנטים אשר לומדים בה כבר בימים אלו. הלימודים מתחילים בחודש אוקטובר ונפרשים לשלושה סמסטרים : חורף, אביב וקיץ.

נכון לשנת 2012, שכר הלימוד במכללה האקדמית צפת נחשב לשכר לימוד אקדמי ולא עלה על עשרת אלפים שקלים לשנת לימוד. סטודנטים ממצב סוציו – אקונומי נמוך יכולים להגיש טפסי בקשה למלגות ולקבל תמיכה והכוונה ממרכז הצעירים אשר פועל בעיר ומשתף פעולה יחד עם המוסדות האקדמיים באזור, כולל מכללת צפת. המכללה מציעה חוויית לימוד אחרת, בהצלחה!

מלאו פרטים ונציגי מכללת צפת יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
מכללת צפת
שם מלא:
טלפון:


מכללת צפת
ימים פתוחים