מכללת גורדון

מכללת גורדון

לימודים בחיפה

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:מכללת גורדון למקצועות החינוך וההוראה נחשבת לאחת המכללות המובילות בתחום זה ולבין המבוקשות ביותר עבור אלה המעוניינים להשתלב בתחום ולרכוש את כל הכלים החשובים כדי לעסוק בכך באופן מקצועי. מכללת גורדון, שממוקמת בחיפה, מציעה מבחר של מסלול לימוד ייחודיים לתואר ראשון ולתואר שני, וזאת לצד נופים נהדרים, הצופים אל הים ואל הרי הכרמל.

מידע כללי על המכללה

מכללת גורדון שבחיפה הינה מכללה המתמקדת במקצועות החינוך וההוראה ונחשבת, כאמור, למובילה בתחומה. המכללה שפועלת למעלה מחמישים שנה כוללת את מיטב המרצים והמורים העוסקים בתחום זה וכן מסלולי לימוד ברמה גבוהה ביותר. מכללת גורדון מציעה לסטודנטים הבוחרים ללמוד בה קמפוס נוח ונגיש מאד, הממוקם על הכרמל הצרפתי של חיפה וכן כיתות לימוד נוחות, מרווחות ומצוידות. מטרתה המרכזית של המכללה היא להכשיר מורים וסגל חינוכי ברמה גבוהה ולספק להם את כל הכלים החשובים כדי שיוכלו לבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר.

מסלולי הלימוד השונים המוצעים במכללה

כדי להגשים את מטרותיה העיקריות, מציעה מכללת גורדון בחיפה לסטודנטים שלה מערכת תומכת, המלווה אותם החל מיומם הראשון בלימודים ועד סיום המסלול הלימודי. המכללה משלבת בין תכנים מקצועיים הקשורים לתחום הנלמד לבין הקניית ערכים חשובים, ההכרחיים לכל אלה המעוניינים להשתלב במקצועות החינוך וההוראה. במסגרת מסלולי הלימוד המוצעים על ידה, אפשר למצוא את מסלול הגן ומסלול בית הספר היסודי. שני מסלולים אלה הינם מסלולים המעניקים תעודת הוראה וכן תואר ראשון בחינוך.

במסגרת מסלול הגן, יכולים הסטודנטים לבחור במסלול של לימודי גננות, עבור גילאי 0 עד 6, במסלול של גננות ומורות לכיתות נמוכות, א' + ב', שהינו מסלול הרחבה, וכן במסלול של לימודי על יסודי. סטודנטים אקדמאים, יכולים לבחור במסלול מואץ, במסגרתו יקבלו תעודה גננות וחינוך מיוחד.

המסלול השני הינו מסלול של בית ספר יסודי, עבור כיתות א' עד ו'. מסלול זה מתמקד במגוון נושאים שונים, כמו לשון, ספרות, מדעים, מתמטיקה, אנגלית, תקשורת, מורשת העדה הדרוזית ועוד. המסלול של לימודי על יסודי, עבור כיתות ז' עד י', מאפשר לבחור במתמטיקה, תקשורת, אנגלית, מקרא או ספרות.

לצד כל אלה מציעה מכללת גורדון  גם מסלול של חינוך מיוחד עבור גילאי 6 עד 21, שהינו במתכונת של מסלול דו חוגי. סטודנטים הבוחרים במסלול זה יכולים לשלב לצד לימודים אלה גם את אחד ממסלולי בית הספר היסודי. כמו כן, ניתן להמשיך גם ללימודי תואר שני בחינוך, במסגרת של לימודי הוראה ולמידה, חינוך משלב או ניהול וארגון מערכות חינוך.

מסלולים חדשים וייחודיים של מכללת גורדון

מלבד מסלולים עיקריים אלה, מציעה מכללת גורדון גם קורסי השתלמות ומכינות קדם אקדמאיות. המכינה הקדם האקדמאית של מכללת גורדון, המיועדת לבני 30 ומעלה ולבעלי לקויות למידה, מאפשרת להם לרכוש את כל הכלים האקדמאיים החשובים ביותר או להשלים בחינות בגרות. בנוסף, מוצע מסלול של לימודי חוץ, המתמקד בגיל הרך.

במסגרת מסלול זה מוצעים קורסים שונים כמו קורס מדריכי תנועה וצליל, קורס מחנכות לגיל הרך, קורס מדריכי ספורט ועוד.

ניתן לראות כי מדובר במבחר של מסלולים וקורסים שונים המכשירים את הסטודנטים הרבים הלוקחים במכללה חלק כדי להשתלב במקצועות הגננות וההוראה. מסלולים אלה נחשבים למסלולים ברמה אקדמאית גבוהה במיוחד וכוללים נושאי לימוד מרתקים ומיוחדים. כדי לאפשר לכמה שיותר סטודנטים לקחת בה חלק, מציעה המכללה גם מבחר של מלגות שונות, מענקים והלוואות העוזרות לסטודנטים לחסוך בעלויות ולהצטרף אל אחד ממסלולי הלימוד השונים.

מלאו פרטים ונציגי מכללת גורדון יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
מכללת גורדון
שם מלא:
טלפון:


מכללת גורדון
ימים פתוחים