מכללת אוהלו בקצרין

מכללת אוהלו בקצרין

לימודים בקצרין, רמת הגולן

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:מכללת אוהלו  חוקקת על שעריה את החשיבות של מקצוע החינוך בישראל למען עתיד החברה הישראלית. המכללה ממוקמת בעיר קצרין, בצפון רמת הגולן.
המכללה מציעה נוף מדהים מסביב ביחד עם מספר מסלולים ללימודים בתחום החינוך וגם לימודים כלליים.

מה לומדים

המסלולים לתואר ראשון במכללת אוהלו בקצרין מתחלקים לפי אוכלוסיית היעד שאותה מלמדים: מסלול הגן והגיל הרך, מסלול בית הספר היסודי, הוראה של גילאי על יסודי.

מסלולים אלה מתחלקים לחוגים השונים כמו לימודי חינוך מיוחד, הוראת אנגלית, חוג לתנועה וצליל, חוג ליהדות, החוג למדעים ולסביבה ועוד.

תואר שני

מכללת אוהלו קצרין מציעה גם מסלולים לתואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך המיועד לאנשים הרוצים להיות המנהלים החינוכיים של המחר. בקמפוס אגף מיוחד המנוהל בראשות כלת פרס ישראל לחקר החינוך, פרופסור מרים בן פרץ.

מסלולי לימודי נוספים

מכללת אוהלו בקצרין מציעה גם מסלולים לאקדמאים שרוצים לעבור הסבת מקצוע לחינוך.

כמו כן, במסגרת פרוייקט "אופק חדש" פותחת מכללת אוהלו בקצרין את שעריה למורים הנדרשים להשלמת השכלתם האקדמית והמעוניינים להרחיב ולהתפתח מבחינת מקצועית.

  • מסלול נוסף הוא חינוך גופני וספורט המכשיר את המורים לספורט ברמה המקצועית והמחקרית-אקדמית של כל ענף הספורט.

כמו כן ניתן למצוא בכותלי מכללת אוהלו בקצרין בית מדרש ברמה אקדמית המלמד גברים ונשים דתיים. הלימודים מוקפדים לפי כללי ההלכה היהודית ומתקיימים בחלקם בכיתות נפרדות ובחלקם עם שאר תלמידי המכללה.

מכללת קצרין ידועה גם בשל תוכנית הלימודים המקיפה שלה ללימודי מקצועות היין. על חברי הסגל של החוג נמנים אנשי מקצוע ידועים ובעלי יקבים מפורסמים בישראל.

במסגרת הלמודים הכלילים של המכללה ניתן למצוא גם לימודי הנדסאיים של טכנולוגיית מים ולימודים שמסמיכים מאמנים ומדריכים לענפי הספורט השונים כמו פילאטיס, שופטי כדורגל, כדורעף, מחול אירובי, מדריך חדר כושר ועוד.

איך מתקבלים

תנאי הקבלה למכללת אוהלו: על מנת להתקבל אל מכללת אוהלו בקצרין יש להיות בעלי תעודת בגרות ישראלית , מוכרת מחו"ל או לחילופין בעלי תעודת גמר ממכינה ייעודית ללימודי החינוך.

סטודנט המעוניין ללמוד במכללה יכול להתגורר בסמוך אליה במעונות בתשלום נוח של כ500 ₪ ליחידה של סטודנט יחיד ו400 ₪ ליחידה של שני סטודנטים וזו בתנאי שעמד הסטודנט בתנאי הועדה המאכלסת.

 

מלאו פרטים ונציגי מכללת אוהלו בקצרין יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
מכללת אוהלו בקצרין
שם מלא:
טלפון:


מכללת אוהלו בקצרין
ימים פתוחים