מכללה עתיד חיפה

מכללה עתיד חיפה

לימודים בחיפה וסניפים נוספים בפריסה ארצית!

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:אודות רשת מכללות עתיד :

עתיד היא אחת מן הרשתות הארציות של בתי ספר ומכללות, "עתיד" מתמחה בלימודי מדעים וטכנולוגיה מתקדמת, כיום לומדים ברשת עשרות אלפי תלמידים כאשר לכל אחד מהם מקצוע התמחות שונה ומסלול לימודים אחר. ב"עתיד" לומדים תלמידים מכלל האוכלוסייה, הסטודנטים בעתיד הם שונים ומגיעים ממקומות שונים, בגילאים שונים וממגזרים נפרדים. הלימודים ברשת המכללות עתיד מיועדים לכולם. בוגרי המכללות של "עתיד" משתלבים בהצלחה רבה בתפקידים מבוקשים במשק וזוכים להערכה בגין מקצועיותם.

רשת מכללות עתיד מזמינה אתכם – המתעניינים, ללמוד ולהשתלב ברשת מבוססת אשר פועלת על תפיסה ייחודית המאפשרת לכל תלמיד ותלמידה המון הזדמנויות ואפשרויות להגשמת כישורים ויכולות.

בסיום הלימודים התלמידים הבוגרים יקבלו דיפלומה מוכרת על ידי הרשויות המוסמכות אשר תהווה עבורם קרש קפיצה לקריירה מבטיחה בשוק התעסוקה הישראלי. ברשת פועלים מעל ל -2000 מורים, מרצים ומדריכים אשר מטרתם היא להעניק ידע וכלים חשובים בכל אחד ממסלולי הלימוד. רשת עתיד מלווה את הסטודנטים במהלך כל התהליך – החל מרגעי ההכשרה והבחינות ועד ההשתלבות בשוק התעסוקה הישראלי.

ללמוד במכללת "עתיד" בחיפה :

בעיר הצפונית חיפה ישנו סניף מטעם רשת עתיד, המכללה פועלת כבר מספר שנים ומספקת בית לימודי וחברתי למאות סטודנטים וסטודנטיות. מכללת עתיד בחיפה מורשת מטעם משרד התעסוקה התעשייה והמסחר ומעסיקה עשרות מרצים מקצועיים ומובילים בתחומם אשר מנחים את התלמידים לקראת השגת יעדים והשתלבות בשוק העבודה. במכללת עתיד חיפה יש עשרות חדרי לימוד טכנולוגיים ונוחים, חדרי לימוד אלו מאובזרים בציוד טכנולוגי מן השורה הראשונה.

חטיבות לימוד במכללת "עתיד":

ברשת "עתיד" ישנן הרבה חטיבות לימוד מפותחות ואטרקטיביות, בחלק מן המכללות תוכלו למצוא את כל החטיבות ובחלק אחר יש פחות. כל תלמיד בוחר את החטיבה בה הוא מתעניין ולאחר מעבר תנאי הקבלה הוא יכול להתחיל ללמוד בה. להלן חטיבות הלימודים מטעם רשת בתי ספר ומכללות עתיד : חטיבת מחשבים והייטק, חטיבת חשבונאות פיננסים, הנדסאים וטכנאים, חשמל ואלקטרוניקה, רכב ואוטוטרוניקה, חטיבת תחבורה, חטיבת בטיחות, חטיבת בנייה, חטיבת מינהל, חטיבת תעשייה ומתכת, חטיבת עיצוב פנים והום סטיילינג, חטיבת יועצי שירותי, חטיבת הכשרות מקצועיות, חטיבת מאמרים ומדריכים מקצועיים.

שאלות, התלבטויות, פגישות ייעוץ ועוד :

אם אתם מתלבטים לגבי עתידכם בעולם הלימודים וההשכלה תוכלו ליצור קשר עם מכללת עתיד ולקבל פרטים נרחבים אודות תהליך ההרשמה, שכר הלימוד, תנאי הקבלה ודרישות נוספות. כל שעליכם לעשות הוא לבקר באחד מסניפי המכללה או ליצור קשר עם מרכז המידע וההרשמה דרך רשת האינטרנט או באמצעות הטלפון. מרכז המידע וההרשמה זו הכתובת לכל פנייה ושאלה – דרכה ניתן לקבל תשובה לכל שאלה, מענה לכל התלבטות וייעוץ אישי. תנאי קבלה מותאמים באופן אישי לכל תלמיד ותלמידה ולכן יש ליצור קשר עם המרכז.

מלאו פרטים ונציגי מכללה עתיד חיפה יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
מכללה עתיד חיפה
שם מלא:
טלפון:


מכללה עתיד חיפה
ימים פתוחים