בית הספר זינוק

בית הספר זינוק

לימודים בתל אביב

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:בית הספר "זינוק" הוא ייחודי ויחיד במינו מבחינת מכוני הכנה לפסיכומטרי: מדובר בבית ספר להכנה למבחן הפסיכומטרי המיועד ספציפית לתלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז מסוגים שונים. בית הספר "זינוק" מהווה מכון ייחודי מסוגו, והוא ידוע בכך שהוא מסוגל להעלות את הבטחון העצמי לקהל היעד שלו. החומר הלימודי, מערכי השיעור ואפילו המדריכים עצמם מיועדים ספציפית לבעלי לקויות וקשיים. צוות העובדים המסור של "זינוק" מורכב מאנשי מקצוע המבינים את הצרכים הייחודיים של קהל היעד.

מדריכי "זינוק" רתמו שנים של ניסיון עשיר בחינוך והדרכה של אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים לטובת ההכנה למבחן הפסיכומטרי. כל אחד ואחד מהמדריכים רואה בתפקידו כשליחות מיוחדת, שנועדה להעניק אפשרות שווה לבעלי לקויות למידה ולאפשר להם להשתלב במסגרת האקדמאית.

הקורס נבנה תוך התחשבות במחקרים מהתקופה האחרונה ולטובת כתיבת תוכנית הלימודים נרתם ניסיון נרחב של מומחים בתחום ספציפי זה. המדריכים של "זינוק" מצטיינים במתן הרגשה תומכת והבנה של הצרכים המנטליים של תלמיד בעל לקות למידה. לכן, בקורס זה שמים דגש מיוחד על בניין ביטחון עצמי ומתן תמיכה רבה. תלמידים שהשתתפו בקורסים של "זינוק" ציינו לטובה שמדובר בחוויה מתקנת על פני מערכת החינוך הרגישה מבחינות של הסילבוס וגם של הבנת הצרכים הספציפיים.

זינוק פסיכומטרי

מסלול הלימוד של זינוק פסיכומטרי כולל מעבר על התכנים הנדרשים להצלחה בבחינה הפסיכומטרית – עם "טוויסט" מיוחד. תוכנית הלימוד נוצרה ספציפית לצרכי האוכלוסיה בעלת לקויות הלמידה וקשיי קשב וריכוז, וככזו, המדריכים הינם בעלי הכשרה מיוחדת ועושים מעל ומעבר על מנת להקנות את הכלים הרלוונטיים לאוכלוסיית היעד. בסיומו של דבר, גם האוכלוסיה המתקשה צולחת את הבחינה הפסיכומטרית בהצלחה יתירה.

זינוק מציעים מסלול לימודים ייחודי – קורס שאורכו כ-4 חודשים בעלי 3 מפגשים בשבוע. הכיתות הינן קטנות – ממוצע התלמידים בכיתה אחת עומד על 16 – דבר המאפשר למדריך להעניק תשומת לב נוספת לתלמידים הזקוקים למעט יותר. בנוסף לכך, מדריכי "זינוק" מעניקים סיוע טלפוני במהלך כל השבוע ותלמידי זינוק מקבלים גישה להקלטות וידאו של כל השיעורים – לצרכי חזרה ושינון.

מלאו פרטים ונציגי בית הספר זינוק יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
בית הספר זינוק
שם מלא:
טלפון:


בית הספר זינוק
ימים פתוחים