המרכז האקדמי פרס

המרכז האקדמי פרס

לימודים ברחובות

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:המרכז האקדמי פרס נוסד ברחובות בשנת 2006 ונקרא על שם שמעון פרס, כאות להוקרה על פועלו הרב ותרומתו למדינה ולמזרח התיכון בכלל. המרכז האקדמי הציב לעצמו למטרה להוביל שיטות לימוד חדשות ולהוביל את תחום הסיוע לקהילה במסגרת החיים הסטודנטיאליים.

מדובר במוסד אקדמי ששם דגש גם על האתגר הלימודי והעיוני, וגם על החיים של הסטודנט מחוץ לשעות הלימודים: בין אם מדובר בתרומה לקהילה, לקיחת חלק בנבחרות ספורטיביות, אירועים חברתיים, מיזמים ועוד.

המרכז האקדמי פרס – גישה חינוכית חדשה

הגישה בה נוקטים במכללת פרס היא גישה חדשנית הדוגלת בקשר וחיבור אישי בין הסטודנט לבין הפרופסור שלו. גישה זו קרויה "פרופסור אישי" ובמסגרתה פרופסור או מרצה בכיר מלווה את הסטודנט באופן אישי לאורך כל תקופת לימודיו ומסייע לו בכל נושא על מנת שהסטודנט יוכל להגיע להישגים מרשימים.

בנוסף, על מנת להקל על השילוב בעולם המקצועי, לכל סטודנט מוצמדים שני מנטורים בכירים מעולם העסקים – במסגרת מפגשים, מסייעים המנטורים מנסיונם העשיר ומייעצים לסטודנט לגבי עתידו.

לימודים במסגרת המרכז האקדמי פרס ברחובות

במרכז האקדמי פרס מתקיימים לימודים במספר תחומים, תוך התמקדות ברמה הגבוהה והשקעה בכל סטודנט וסטודנט. הלימודים הינם בתחומים הבאים:


תנאי קבלה

תנאי הקבלה משתנים ממסגרת למסגרת. ישנם מסלולי תואר בהם מספיק ציון גבוה, בזמן שבאחרים יש צורך שהמועמד יעבור ראיון קבלה, מכינה או השלמה. על מנת לקבל את המידע העדכני והרלוונטי ביותר, אנו ממליצים ליצור קשר ולשוחח עם נציג. באופן זה, תינתן האפשרות לספק מידע עדכני ורלוונטי על סמך ההעדפות האישיות של המועמד.

המרכז האקדמאי פרס שכר לימוד

המרכז האקדמי פרס מעניק מלגות ייחודיות למצטיינים:

בזמן שכר הלימוד משתנה לחוג הנלמד ומשכו, מועמדים בעלי תעודת בגרות בממוצע ציונים של 100 ומעלה יזכו במלגה בגובה 30% משכר הלימוד לכל התואר.

מועמדים בעלי תעודת בגרות בממוצע ציונים של 100 ומעלה וציון פסיכומטרי 700 ומעלה יזכו במלגה בסך 50% משכר הלימוד לכל התואר.

המרכז האקדמי פרס כתובת

דרך גד פיינשטיין, רחובות

מלאו פרטים ונציגי המרכז האקדמי פרס יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
המרכז האקדמי פרס
שם מלא:
טלפון:


המרכז האקדמי פרס
ימים פתוחים