בראודה

בראודה

לימודים בליד כרמיאל

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל: 

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה של השפעת הטכנולוגיה על חיי כל אחד ואחד מאיתנו, המכשור הטכנולוגי המקיף אותנו במהלך חיי היום יום שלנו בעבודה, בבית ובמרחב הציבורי הופך אותנו לתלויים בו יותר ויותר (לטוב ולרע). תלות גדולה זו מביאה להרחבה של סקטור שלם בעולם ההיי טק הלא הוא סקטור אנשי ההנדסה או פשוט המהנדסים. תפקידם של אנשי מקצוע אלו הוא לתרגם את הידע התאורטי והתגליות המדעיות לפיתוחים טכנולוגיים שונים ובכך לספק את הדרישה הגבוהה למוצרי טכנולוגיה.

מכללת אורט בראודה היא מכללה להכשרת אנשי מקצוע בתחום ההנדסה הממוקדמת בצפון הארץ ליד העיר כרמיאל. למרצים בבראודה ניסיון רב בהכשרת סטודנטים למקצועות ההנדסה על שלל תחומיה השונים ובוגרי המוסד נחשבים לאנשי מקצוע איכותיים בשוק ההיי טק.

לימודי הנדסה בבראודה

מכללת אורט בראודה ליד כרמיאל היא מוסד השכלה מוכר כבר שנים רבות מאז היווסדה ב1988. המכללה מהווה את ביתם האקדמי של כ5500 סטודנטים אשר נהנים מאווירה ייחודית ויוצאת דופן בקמפוס הצעיר והתוסס. במסגרת הלימודים במכללה ניתן להירשם לתכניות לתואר ראשון הכוללות את תחומי ההנדסה הבאים: חשמל ואלקטרוניקה, תעשיה וניהול, מכונות תוכנה וביוטכנולוגיה. כמוכן ישנן תוכניות לתואר שני הכוללות את הנדסת מערכות, ביוטכנולוגיה, תעשייה וניהול, הנדסת תוכנה.

מלבד המסלולים האקדמיים ניתן להירשם בברואדה ללימודים קדם אקדמיים אשר במסגרתם ניתן להתכונן ללימודי ההנדסה ולשפר את ההישגים השונים.


הצג מפה גדולה יותר

מלאו פרטים ונציגי בראודה יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
בראודה
שם מלא:
טלפון:


בראודה
ימים פתוחים