בניין ודיור - המכללה לעיצוב

בניין ודיור – המכללה לעיצוב

לימודים בפתח תקווה

מלאו פרטים ונציגי המוסדות יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:בניין ודיור הינו מגזין ותיק המתווה את הדרך בנושאי הבניה, העיצוב, עיצוב הפנים, הדיור ועוד. האקדמיה לעיצוב הוקמה על ידי בניין ודיור כדי לרתום את הניסיון והידע האדירים שנצברו לאורך השנים לטובת מסלול לימודי ברמה גבוהה, שיכשיר את דור העתיד של המומחים בנושאי העיצוב. סגל המרצים של בניין ודיור כולל אנשי מקצוע בכירים בשוק העיצוב הישראלי – ולכן הלימודים אינם מתבססים על התמקצעות תיאורטית לבדה, אלא גם על צבירת ניסיון מעשי בעבודה בפועל.

הלימודים במסגרת מכללת בניין ודיור מתקיימים בפתח תקווה, בבניין חדש ומעורר השראה. כיתות הלימוד עצמן מאובזרות ומצויידות בכל הציוד ההכרחי ללימודים – חומרי גלם, מחשבים וכן הלאה. העובדה שמדובר במוסד לימודי מטעם "בניין ודיור" מספקת הצצה ייחודית וחסרת תקדים אל "מאחורי הקלעים" של תעשיית העיצוב, חשיפה לדמויות משפיעות והקפדה על תכנים עדכניים ורלוונטיים.

 

קורס עיצוב פנים

 

לימודי עיצוב פנים במסגרת מכללת "בניין ודיור" מהווים לימודים במסלול המתקדם ביותר של אנשי מקצוע בתחום זה. מדובר במסלול שאורכו כשנה, תוך התמקדות הן בחומר התיאורטי של העיצוב והן בעיצוב בפועל. הסטודנטים יכירו את התהליכים השונים החל מהרעיון, דרך התכנון ועד ההוצאה לפועל – תוך התמקדות בתיאוריה והמדע שמאחורי העבודה המעשית.

אורך המסלול הוא שנה וחודשיים במסלול לימודי בוקר ושנה וחצי במסלול לימודי ערב – בתדירות של מפגש בשבוע. תנאי הקבלה כוללים מעבר ראיון קבלה ומעבר בחינת ידע בסיסי במחשבים.

בסיום הקורס תינתן לבוגרים תעודה של מעצב פנים מטעם המכללה.

קורס אוטוקאד

קורס אוטוקאד מיועד לכל מי ששוקל קריירה בתחום העיצוב. מדובר בתוכנה המובילה בתחומים רבים, תוכנת שרטוט עוצמתית שמומחים בה נדרשים בכל משרד וחברת עיצוב. התכנים מועברים אודות הגרסה העדכנית ביותר של אוטוקאד.

הקורס מועבר על ידי מעצבים מקצועיים בעלי ניסיון רב בעבודה בתוכנה זו.
מטרות הקורס כוללות העברת כלל הידע המקצועי על מנת לעבוד בצורה מקצועית עם אוטוקאד, תוך בחינת עקרונות השרטוט במחשב ותועלתו, יחד עם עמידה על הקשר בין המחשוב לעיצוב.
הקורס דורש ידע בסיסי בעבודה עם מחשבים ומשכו הוא 18 מפגשים שבועיים במסגרת לימודי בוקר או ערב.

 

קורס הום סטיילינג

 

הום סטיילינג, “הלבשת הבית", הינו מקצוע מודרני מבוקש – אשר במסגרתו מעצבים בתים וחללים ללא צורך בשיפוץ, אלא תוך התבססות על הקיים. השוק הנוכחי צמא למעצבי פנים כאלו, היודעים להתבסס על הארכיטקטורה הנוכחית אך לשנות מקצה לקצה את מראה החלל.

הקורס כולל פרוייקטים בכמה נושאים: בתים, דירות, עסקים, הפקות, אירועים ועוד. כל פרוייקט יוצג החל משלב המחקר המקדים ועד להפקה וההצגה בפועל.

המסלול נמשך 280 שעות אקדמיות, מועבר פעם בשבוע ומזכה את בוגריו בתעודת בוגר קורס הום סטיילינג של מכללת בניין ודיור.

 קורס סקאצ'אפ

קורס סקאצ'אפ מיועד לכל מי שמעוניין להכיר לעומק את תוכנת סקאצ'אפ ולהשתמש בה לצרכי עיצוב. מדובר בתוכנה מתקדמת ועתירת יכולות, והיכרות מעמיקה איתה תשדרג את יכולות המעצב ותיתן לו סל כלים חדש לביצוע עבודתו בצורה טובה יותר. שיטת הלימוד מתבססת על התנסות אישית תוך הדרכה וביצוע משימות אמיתיות ומעשיות מעולם העיצוב.

הקורס דורש ידע כללי במחשבים ונמשך לאורך 8 מפגשים (מפגש בשבוע) במסגרת לימודי בוקר או ערב.

קורס השקעות נדל"ן והשבחת נכסים

ההשקעה בנדל"ן היא התחום הנמצא בתאוצה רבה שדורש לימוד על מנת לשלוט ברזיו. כיצד מנהלים משא ומתן? מה צריך לדעת מההיבט המשפטי? כיצד מתחילים? אילו מיסים חלים? קורס זה מאפשר לבוגריו להכיר את כלל המושגים הקשורים לעולם זה ובסופו יוכלו הבוגרים לזהות הזדמנויות וליצור תשואה מירבית.

הקורס מועבר על ידי אנשי מקצוע בתחום המשפט, השמאות, ראיית החשבון, ההנדסה ועיצוב הפנים ועוד.
הקורס נמשך 17 מפגשים (מפגש אחד לשבוע) במסגרת לימודי ערב.

קורס הכשרה למעצבי מטבחים

כיום, עיצוב מטבחים מהווה מקצוע מבוקש ורלוונטי לעיצוב הבית והתחומים הקשורים אליו. מדובר בחלל שאינו משמש אך ורק להכנת אוכל, אלא מפגש בין בני המשפחה. הניסיון מלמד כי ניהול הבית מתבצע מתוך המטבח ולכן מדובר באזור שחשיבותו עולה על המצופה.
הקורס נותן לבוגריו את היכולת לתכנן ולעצב את המטבח ולהוציא את התכנון לפועל, תוך הכרה בחשיבותו ובצרכי המשפחה.

כדי להתקבל לקורס נדרש מעבר מוצלח של ראיון ובחינת הכרה בסיסית של יישומי מחשב. בסיום הקורס מקבלים תעודה מטעם מכללת בניין ודיור בעיצוב מטבחים.

הלימודים נמשכים 28 שבועות, במתכונת של מפגש בשבוע בשעות הערב.

מלאו פרטים ונציגי בניין ודיור – המכללה לעיצוב יצרו עימכם קשר בהקדם !
שם פרטי:עיר:טלפון:אימייל:


צור קשר עם
בניין ודיור – המכללה לעיצוב
שם מלא:
טלפון:


בניין ודיור - המכללה לעיצוב
ימים פתוחים